poniedziałek, 22 maja 2023

Za darmo w Biedronce wszystkie damskie kremy i serum do pielęgnacji twarzy

Po raz kolejny z okazji Dnia Matki swoją promocję przygotowała sieć sklepów Biedronka. Dzięki niej, w ramach akcji pt. "Wszystkie damskie kremy i serum do pielęgnacji twarzy- rabat 100 % na voucher" możemy otrzymać aż 10 kosmetyków praktycznie za darmo.

Promocja obowiązuje w dniach 22-26/05/23 i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka.  

Aby z niej skorzystać należy zakupić produkty promocyjne (wyszczególnione w załączniku nr 1 regulaminu promocji) i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher 100 % wartości ceny tychże produktów, który będzie można wykorzystać na kolejne zakupy w ciągu dwóch dni handlowych następujących po dniu zakupu, w którym ten voucher został wydany. Aby go zrealizować należy dokonać transakcji na kwotę większą o co najmniej 1 zł niż wartość vouchera. Istotne jest to, iż voucherów nie można łączyć w obrębie jednej transakcji (także z innych akcji). Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

W czasie trwania akcji promocyjnej uczestnik może dokonać zakupu maksymalnie dwóch produktów promocyjnych w każdym dniu trwania akcji. Stąd, jeżeli będziemy dokonywać, transakcji przez 5 wyznaczonych dni, otrzymamy aż 10 promocyjnych kremów (5 dni x 2 sztuki)

Bardzo fajna i cykliczna akcja, dzięki której można uzupełnić swój zapas kosmetyków, a może nabyć  je dla swojej mamie. Warto dodać, iż na liście produktów znajdują się preparaty nie tylko dla kobiet.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz