piątek, 19 maja 2023

Ekspres Delta Q Milk za darmo w Biedronce

Ponownie w Biedronce do zdobycia jest ekspres do kawy Delta Q Milk. W zamian za jego zakup (299 zł) wraz z trzema opakowaniami kapsułek Delta Q (ten warunek jest nowy!) otrzymamy vouchery o wartości nabytego sprzętu. Można je przeznaczyć na inne zakupy (w tym spożywcze), co sprawia, iż ekspres będziemy mieć za darmo.

Promocyjny zakup ekspresu do kawy będzie możliwy jedynie w najbliższą sobotę czyli 20/05/23. Warunkiem skorzystania z akcji jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy karty lojalnościowej "Moja Biedronka". 

Obowiązuje limit, iż każdy uczestnik akcji może dokonać zakupu maksymalnie dwóch produktów promocyjnych.  

Realizacja voucherów (2 x 100 zł i 1 x 99 zł) będzie możliwa w sklepach sieci Biedronka od 23/05/23 do 24/05/23. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Ważne jest to, iż voucherów nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów. Oznacza to, iż w ramach jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden taki voucher. Tym sam Biedronka zachęca nas do trzy lub dwukrotnego odwiedzenia sklepu (w zależności od ceny ekspresu a tym samym ilości otrzymanych voucherów). Można też jednorazowe, większe zakupy podzielić na kilka mniejszych wedle wykorzystania voucherów (to był mój sposób na realizację tego typu kuponów w poprzednich akcjach).
 

Jeżeli ktoś nie skorzystał z poprzednich tego typu akcji, to warto się teraz nad tym zastanowić. 

Po regulamin promocji odsyłam na stronę Biedronki.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz