poniedziałek, 24 lipca 2023

100 zł w promocji od Raiffeisen Digital Bank

Jak zdobyć 100 zł w kilkanaście minut? Ano trzeba skorzystać z promocji Pay&Rate w Raiffeisen Digital Bank. Zapraszam do dalszej części wpisu.


W pierwszym kroku należy założyć konto poprzez pobranie (ze sklepu Google Play lub App Store) aplikacji Raiffeisen Digital Bank i jej uruchomienie. Do weryfikacji naszej tożsamości będzie potrzebny dowód osobisty i kamera. Po pozytywnym przejściu tego etapu w sposób elektroniczny możemy podpisać umowę. W zamian otrzymujemy darmowe konto i wirtualną kartę płatniczą VISA Gold. 

Następnym etapem jest zasilenie nowego konta w kwocie min. 10 zł (poprzez zwykły przelew - najszybciej będzie on zrealizowany przez PKO BP). Dalej już jest całkiem prosto. A mianowicie, za wypróbowanie nowej funkcji "Płać kartą i oceniaj usługi", otrzymamy nagrodę w postaci 100 zł. Wystarczy zrealizować płatność w co najmniej 10 różnych punktach na min. 1 zł (stąd te 10 zł = 10 x 1 zł) i ocenić sprzedawcę w aplikacji. Po realizacji dziesiątej płatności otrzymamy powiadomienie o przyznanej nagrodzie, która to zasili nasze konto w ciągu pięciu dni roboczych (choć u mnie zajęło to wszystko niecałą godzinę). Płatności możemy dokonywać w internecie jak i w punktach stacjonarnych (po dodaniu karty do portfela Google Pay). W tym przypadku zdecydowanie szybszą metodą będzie internet i wszelkiego rodzaju charytatywne zrzutki umożliwiające wpłaty po 1 zł. Warto się spieszyć, bowiem akcja trwa tylko do 31/07/23 (choć aktualnie nie ma ograniczonej puli nagród).

Oprócz opisanej wyżej promocji możemy skorzystać z konta oszczędnościowego. Jego oprocentowanie to 10 % (ale dochodzi podatek od austriackiego podmiotu, a więc realna oprocentowanie to 7,5 %) w skali roku do kwoty w wysokości 30.000 zł. Promocja trwa do 29/09/23.

Regulamin promocji Pay & Rate.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz