piątek, 24 listopada 2023

Duck zwraca kasę

"Duck zwraca kasę!" to kolejna akcja ze zwrotem pieniędzy na zakup. Z uwagi na to, iż zawieszki do toalety mocno podrożało warto przyjrzeć się tej promocji.


Akcja trwa od 20/11/23 do wyczerpania puli 1.200 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 17/12/23.

W promocji biorą udział żelowe krążki DUCK Fresh, a także zapasy Duck Fresh zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.  Szczegółowa lista produktów jest wymieniona w Załączniku nr 1 do Regulaminu. Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu i produktu (na jednym zdjęciu). Po zgłoszeniu w ciągu 12 godzin trzeba jeszcze je potwierdzić poprzez kliknięcia na link przesłany przez organizatora na adres naszej poczty elektronicznej .Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 16,99 zł)  zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 58 dni od zgłoszenia (wliczając to termin weryfikacji).

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz