czwartek, 29 lutego 2024

Testuj za darmo Sidolux

 

Powtarza się okazja z ubiegłego roku, a więc ponownie możemy przetestować Płyn do mycia Szyb i Luster marki "Sidolux" i liczyć na zwrot pieniędzy.

 

Akcja trwa od 29/02/24 do wyczerpania puli 4.500 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 29/03/24.

Promocja jest podzielona na 30 etapów dziennych etapy, w których  to pula zwrotów wynosi maksymalnie 150 szt. Zwroty nieprzyznane w danym etapie przechodzą do kolejnego etapu i zwiększają pulę zwrotów w kolejnym etapie. 
 
W promocji biorą udział produkty marki Sidolux (do mycia szyb i luster)  zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane oryginałem dowodu zakupu.
 
Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 10,00 zł, bowiem to maksymalny możliwy zwrot) zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 10/05/24, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 24/05/24.
 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz