niedziela, 16 czerwca 2019

Last minute w Toyota


Marka Toyota zapewne każdemu z nas kojarzy się głównie z samochodami. Ale to nie tylko branża motoryzacyjna, ale również bankowość. Toyota Bank to stosunkowo niewielki bank bez rozwiniętej sieci oddziałów, ale warto o nim umieścić wpis. Zwłaszcza, iż regularnie serwuje promocje związane z lokatami. Należy do moich ulubionych, gdyż ewentualna premia angażuje mało czasu i pracy ze strony klienta. Zazwyczaj nagroda jest przyznawana za ulokowanie określonej kwoty na rachunku bankowym. Potwierdzeniem moich słów jest promocja  Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku” z nagrodą w wysokości 150 zł w zmian za ulokowanie min. 5.000 zł w banku.


O promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem tj. osobą nieposiadającą w okresie 1.01.2018 – 26.05.2019 żadnego konta ani lokaty Toyota Banku.  Jeżeli posiadasz taki status to w pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o konto bądź lokatę z wygenerowanego linku. Ważne jest tutaj wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów powiązanych oraz współpracujących z bankiem (drogą elektroniczną i telefoniczną). Niezbędna jest również zgoda na ujawnienie przez bank tajemnicy bankowej organizatorowi w celu realizacji promocji (to niezbędne w celu rozliczenia nagrody). Spełnienie tych warunków musi nastąpić do 23/06/19. Po złożeniu wniosku należy oczekiwać na kontakt telefoniczny ze strony pracownika banku w celu umówienia wizyty kuriera. Po uruchomieniu produktu bankowego, do 12/07/19 należy zasilić promocyjną 12 miesięczną Lokatę Standard na kwotę min. 5.000 zł (maksymalna kwota to 70.000 zł) z oprocentowaniem 2,5 % w skali roku.  Pomimo, iż umowny okres zdeponowania środków to 12 miesięcy, lokatę można zerwać po upływie 270 dni. Jej zerwanie po tym czasie nie ma wpływu na nagrodę, lecz nie radzę tego robić ze względu na  odebranie wypracowanych już odsetek. Informacja o przyznaniu nagrody będzie wysłana drogą mailową do 30/04/20, zaś 150 zł trafi na Twój rachunek w ciągu 14 dni roboczych.

Podsumowanie

Oprocentowanie promocyjnej lokaty nie jest oszałamiające (ale również nie jest rażąco niskie), niemniej tutaj na opłacalność całego przedsięwzięcia wpływa nagroda. Spełnianie warunków jej otrzymania przy zaangażowaniu 5.000 zł odpowiada produktowi z oprocentowaniem aż 6,2 %. Aktualnie próżno  szukać takiego oprocentowania na rynku bezpiecznych instrumentów finansowych. Powoduje to, iż to okazja z kategorii tych "Must Have".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz