wtorek, 20 sierpnia 2019

Powrót do szkoły

I jak tutaj "nie kochać" BNP Paribas? Chociaż nie wszyscy mają tutaj dobrą opinię o obsłudze klienta to ostatnio ich promocje są bez wątpienia najlepsze. Ze względu na wysokość premii, ich częstotliwość i "last but not least" krótki okres karencji. To cechy "wypisz wymaluj" nowej promocji pt. "Powrót do szkoły". Zapraszam do lektury.

Okres promocji

Promocja trwa od 19/08/19 do momentu osiągnięcia liczby 2.500 rejestracji, lecz nie dłużej niż do dnia 15/09/19.

Adresaci promocji

Aby wziąć w niej udział należy być nowym klientem banku tj. osobą, która nie jest stroną umowy ramowej ani w okresie ostatnich 9 miesięcy nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta w tym banku.

Warunki uczestnictwa

Do zdobycia są dwie nagrody w postaci e-kodu do sieci sklepów Biedronka o wartości odpowiednio 150 i 200 zł. Aby je zdobyć w pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy upływa z dniem 20/09/19. Po założeniu rachunku należy we wrześniu 2019 r. wykonać 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową. I tylko tyle - wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 21/10/19 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Druga nagroda wiąże się z koniecznością wykonania w październiku 2019 r. minimum 2 przelewów z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej, transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę minimum 300 zł oraz zapewnienia wpływu na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tradycyjne w przypadku BNP Paribas może to być przelew z naszego konta w innym banku). Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do dnia 20 listopada 2019 r. i w tym samym miesiącu zostanie zrealizowany przelew.
 
Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.
 
Podsumowanie

E-kody do sieci Biedronka to idealny substytut gotówki. To w końcu niezwykle popularna sieć sklepów, do której prawie każdy od czasu do czasu zagląda. A niektórzy nawet częściej. Udział w tej promocji i związane z nią nagrody na pewno tego nie zmienią:)
 
 

2 komentarze:

  1. Faktycznie trzeba przyznać, że Paribas postarał się o dobrą ofertę na końcówkę wakacji. Ciekawe jedynie, czy ten bon musi być wykorzystane za jednym razem w pełni czy można rozłożyć na kilka wycieczek do sklepu.

    OdpowiedzUsuń