środa, 21 sierpnia 2019

Voucher 400 zł na Allegro

Zupełnie nie tak dawno opisywałem promocję karty kredytowej Citi Simplicity z bonami do Biedronki. Kogo nie cieszy taka nagroda ma teraz całkiem niezłą alternatywę. Jest nią voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro. Czyli dla każdego coś miłego...

Okres promocji

Promocja trwa od 19/08/19 do 13/12/19.

Adresaci promocji

Z oferty wyłączone są jedyne osoby, które od 1 stycznia 2018 r. posiadały główną kartę kredytową.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji. Po pozytywnej decyzji i otrzymaniu karty należy spełnić dwa proste warunki:
  • zalogować się do bankowości internetowej bądź mobilnej Citibanku;
  • wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę minimum 1.500 zł.
Powyższe warunki trzeba spełnić nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Nagrody 

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma voucher na zakupy w serwisie Allegro o wartości 400 zł. Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana przez wiadomość w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.  Termin ważności vouchera będzie wynosił 12 miesięcy. Co ważne, będzie można go wykorzystać jedynie jednorazowo (oznacza to, iż w przypadku zakupu na mniejszą kwotę niż 400 zł, niewykorzystana część środków przepadnie).

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć.

Podsumowanie

Tak jak wspomniałem przy opisie poprzedniej promocji karta kredytowa Citi Simplicity to absolutny TOP wśród kart kredytowych.  Kogo jeszcze nie skusiła poprzednia promocja (w końcu nie każdy jest entuzjastą zakupów spożywczych) to może wybierze wyżej opisaną akcję. Wszakże na Allegro można kupić wszystko. No prawie wszystko:)

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz