środa, 21 sierpnia 2019

Rusz po 200 zł

Najlepsze są te najprostsze promocje. I do tego z nagrodą w postaci gotówki. Na przeciw temu stwierdzeniu wychodzi Bank Millennium prezentując takową ofertę. W łatwy sposób można uzyskać tutaj 200 zł, a przy okazji stać się posiadaczem bardzo fajnego konta. A więc "Rusz po 200 zł"...

Okres promocji

Promocja trwa od 21/08/19 do wyczerpania 9.000 promocyjnych wniosków (w stosowanym momencie o tym fakcie bank powiadomi na swojej stronie internetowej), lecz nie dłużej niż do 25/09/19.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (to już niestety standard w tym przypadku).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji. Ostateczny termin zawarcia umowy upływa z dniem 30 września 2019 r. Pierwszą wymaganą czynnością w promocji jest aktywacja aplikacji mobilnej do 30/09/19. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w październiku, listopadzie i grudniu 2019 r. (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa w każdym z tych 3 miesięcy). Premia zostanie przekazana na konto uczestnika do 31/01/20.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu wpływ min. 1.000 zł i jedną płatność kartą bądź BLIKiem (co też pozwala nam w dużej części spełnić warunki promocji).
 
Wartość dodana

Oprócz gwarantowanych premii Bank Millennium to przede wszystkim dobra oferta dla oszczędzających (konto oszczędnościowe Profit o oprocentowaniu 2,7 % w skali roku dla kwoty do 100.000 zł, IKE w formie lokaty z oprocentowaniem 3 % co jest odpowiednikiem około 3,7 % na zwykłej lokacie, lokata urodzinowa o oprocentowaniu 3 % w skali roku do 10.000 zł), kary kredytowe ze zwrotem 5 % za płatności w wybranych punktach handlowych, darmowy limit w koncie (7 dni w miesiącu), praktyczne funkcje w aplikacji mobilnej i proklienckie podejście.

Podsumowanie 

Z chęcią skorzystałbym sam z takiej okazji, gdyż zdobycie nagrody nie wymaga nic ponadto niż zwyczajowe czynności przy tym koncie.  Należę jednak do grono osób wykluczonych (wszakże jestem aktualnym klientem banku) i to dla mnie jedyny minus tej oferty:)

P.S. A kto ma już konto może rzutem na taśmę załapać się na promocję karty kredytowej.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz