czwartek, 1 sierpnia 2019

Premia od PEKAO

Bank PEKAO jeszcze nie gościł na łamach bloga, ale teraz nie pozostawił mi wyboru. Nadarza się bowiem okazja do zdobycia premii w wysokości 200 zł. Jednym słowem jest to rekordowa nagroda oferowana przez ten bank, więc wobec tej oferty nie można przejść obojętnie. I tak też czynię.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/08/19 do wyczerpania puli 10.000 szt. wniosków, jednak nie dłużej niż do 31/08/19.

Adresaci promocji

Skorzystać z promocji mogą osoby, które w żadnym dniu od 1/08/18 do 31/07/19 nie były związane z bankiem.

Warunki uczestnictwa

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o otwarcie konta Przekorzystnego wraz z kartą lub aplikacją mobilną PeoPay poprzez promocyjną stronę. W pierwszym miesiącu kalendarzowym (tj. wrzesień 2019 r.) po finalizacji umowy należy zapewnić wpływ na konto w kwocie minimum 500 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku) i wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty wydanej do konta lub aplikacji mobilnej. I za te czynności bank nagrodzi nas bonusem w wysokości 100 zł w postaci przelewu do 15/10/19. Aby otrzymać drugą część nagrody, a więc ponownie 100 zł, konieczne będzie wykonanie tych samych czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu, w których warunki zostały spełnione poprzez pierwszy (tj. październik, listopad i grudzień 2019 r.). Druga nagroda trafi na noto otwarte konto do 15/01/20.
 
Wartość dodana
 
Tą wartością jest tutaj promocyjne 3 % do 30.000 zł na koncie oszczędnościowym. Aby skorzystać z tej promocji należy otworzyć rachunek do 30/09/19, a wówczas nasze oprocentowanie będzie podwyższone przez kolejne 180 dni.
 
 
Warunki bezpłatności konta
 
Opłata za prowadzenie konta to 6 zł miesięcznie, lecz można jej łatwo uniknąć poprzez wypływ na konto minimum 500 zł miesięcznie. Podobnie łatwo można się pozbyć opłaty za kartę (3 zł) przez zaledwie jedną płatność kartą lub PeoPay w miesiącu.
 
Podsumowanie
 
Nie często bank PEKAO premiuje nowych klientów, a już rzadkością jest taka wysokość premii. Tutaj ją mamy, co w połączeniu z prostymi warunkami czyni promocję atrakcyjną.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz