czwartek, 12 września 2019

Do 50 % zwrotu za bilety

System Mobilet zaproponował promocję związaną ze zwrotem pieniędzy wydanych na bilety. Akcja łączy się z zarejestrowaniem karty VISA. Kto jeszcze tego nie zrobił może zyskać do 50 % zwrotu.Okres promocji

Promocja trwa od 11/09/19 do odwołania.

Adresaci promocji

Promocja obowiązuje nowych użytkowników oraz istniejących, którzy nie rejestrowali kart VISA w aplikacji mobilnej Mobilet ani na stronie internetowej przed 11/09/19.

Warunki uczestnictwa

Aby uzyskać prawo do nagrody należy zarejestrować kartę VISA w systemie Mobilet oraz dokonać transakcji z jej użyciem za pośrednictwem aplikacji mobilnej bądź strony internetowej. Po spełnieniu warunków promocji nastąpi zwrot 50 % wartości ceny za wyłącznie pierwszą i piątą transakcję. Jednorazowo, dla jednej transakcji można otrzymać nagrodę pieniężną w maksymalnej wysokości 5 zł (oznacza to, iż za płatności powyżej 10 zł otrzyma się jedynie wspomniane 5 zł). Zwrot zostanie przekazany na kartę VISA uczestnika promocji, którą dokonano płatności, w ciągu 7 dni od daty zakupu biletów.

Podsumowanie

Wiele zysków z tej promocji raczej nie będzie. Ale dla tych, którzy chcieli albo aktywnie korzystają z Mobilet może to być okazja na zaoszczędzenie 10 zł. Jeżeli chodzi o mnie to bardziej podoba mi się promocja oferowana przez konkurencję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz