środa, 11 września 2019

Nowy smartfon OPP w ofecie na start z kartą kredytową Citi Simplicity

Takiej nagrody na blogu jeszcze nie było. Mowa o smartfonie OPP AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł. Nagroda jest cenniejsza niż w pozostałych promocjach karty kredytowej Citi Sinplicity, ale też warunki nieco trudniejsze. W końcu "nie ma kołaczy bez pracy":)Okres promocji

Promocja trwa od 1/08/19 do 20/11/19.

Adresaci promocji

Z oferty wyłączone są jedyne osoby, które od 1 stycznia 2017 r. posiadały główną kartę kredytową.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji. Po pozytywnej decyzji i otrzymaniu karty należy spełnić dwa proste warunki:
  • zalogować się do bankowości internetowej bądź mobilnej Citibanku;
  • wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę minimum 4.000 zł.
Powyższe warunki należy spełnić nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Nagrody 

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma wspomniany wyżej telefon. Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana przez wiadomość w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Nagroda zostanie wysłana na wskazany adres korespondencyjny najpóźniej do 60 dni od daty otrzymaniania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć.

Podsumowanie

Kto potrzebuje telefonu niech korzysta z tej promocji, a później z aparatu. Wszakże tak wartościowe nagrody można spotkać coraz rzadziej...

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz