środa, 11 września 2019

Karta podarunkowa do Leroy Merlin

Planujesz remont? Jeżeli odpowiedź brzmi tak to świetnie się składa. Można obniżyć jego koszty poprzez tańsze zakupy materiałów w sklepie Leroy Merlin. Jak to zrobić? Wystarczy zamówić kartę kredytową Citi Simplicity i spełnić kilka prostych warunków.


Okres promocji

Promocja trwa od 10/09/19 do 12/12/19.

Adresaci promocji

Z oferty wyłączone są jedyne osoby, które od 1 stycznia 2018 r. posiadały główną kartę kredytową.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji. Po pozytywnej decyzji i otrzymaniu karty należy spełnić dwa proste warunki:
  • zalogować się do bankowości internetowej bądź mobilnej Citibanku;
  • wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę minimum 2.000 zł.
Pierwszy z tych warunków należy spełnić nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Drugi z nich wymaga dokonania płatności nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia tejże umowy.

Nagrody 

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma kartę podarunkową na zakupy w markecie budowlanym Leroy Merlin o wartości 400 zł. Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana przez wiadomość w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Nagroda zostanie wysłana na wskazany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Termin ważności vouchera będzie wynosił minimum 12 miesięcy. Co ważne, będzie można ją wykorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć.

Podsumowanie

Kolejna z cyklu promocji karty Citi Simplicity z fajną nagrodą. Długi okres ważności karty podarunkowej na pewno przyda się nie tylko tym, którzy w najbliższym czasie rozpoczynają remont. Zaś po wydaniu środków z nagrody warto w tym sklepie płacić kartą kredytową Millennium Visa Alfa i zgarniać 5 % moneyback.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz