środa, 4 września 2019

Wrzesień z kartą kredytową

Bank Millenium nie ustaje w promocji swoich kart kredytowych. Mamy wrzesień i kolejną tego typu promocję pt. "Wrzesień z kartą kredytową". Nadal jest do zdobycia 200 zł, choć trzeba już wydać trochę więcej. Także w tym przypadku mamy do czynienia z ograniczoną pulą promocyjnych wniosków.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/09/19 do 7/10/19.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/17 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o kartę z limitem kredytowym:
  • minimum 3.000 zł dla kart Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa;
  • minimum 5.000 zł dla kart kredytowych Millennium MasterCard Gold oraz Millennium Visa Gold.
Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 250 zł w każdym z trzech kolejnych okresów: do dnia 30 listopada 2019 r., od dnia 1 do dnia 31 grudnia 2019 r., od dnia 1 do 31 stycznia 2020 r. Wypłata nagrody nastąpi na rachunek karty najpóźniej do końca lutego 2020 r. Jak wspominałem na początku pula nagród jest limitowana, co oznacza iż do otrzymania bonusu uprawionych będzie 2.000 szt. uczestników, którzy jako pierwsi złożą wniosek. O wyczerpaniu puli bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Jaką kartę wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór karty Impresja lub Alfa. Z tego względu, iż są one objęte programem 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:

Zaś karta Alfa to zwroty za płatności u poniższych partnerów:Warunki bezpłatności kart

Aby pozbyć się opłaty za kartę Impresja lub Alfa należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie

Kolejna niezła promocja karty kredytowej. Kto jeszcze z niej nie skorzystał ma więc kolejną szansę. Zaś jeżeli ktoś chciałby założyć konto Banku Millennium to odsyłam do wcześniejszego wpisu.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz