czwartek, 5 września 2019

Zakupy w Biedronce od Plusa

Operator sieci Plus przygotował niespodziankę dla swoich klientów korzystających z oferty telefonu na kartę. W zamian za zasilenie swojego konta kwotą w wysokości co najmniej 20 zł otrzymany 10 złotowy kod na zakupy w sieci Biedronka. Na pierwszy rzut oka wygląda nieźle. Zapraszam do wpisu na temat "Zakupy w Biedronce od Plusa" .
 

Okres promocji
 
Promocja trwa od 4/09/19 do 31/10/19 lub do wyczerpania puli 2.000 szt. kodów promocyjnych.
 
Adresaci promocji
 
W promocji mogą wziąć udział użytkownicy sieci Plus, którzy w ciągu ostatnich 365 dni kalendarzowych nie dokonywali zasilenia swojego konta przez kanały internetowe (w tym banki).
 
Warunki uczestnictwa 
 
Aby skorzystać z promocji należy kolejno:
  • wysłać na nr 80777 bezpłatnego SMSa o treści BIEDRONKA i poczekać na informację zwrotną o aktywacji promocji,
  • zasilić swoje konto kwotą co najmniej 20 zł za pośrednictwem kanału internetowego (lista tych kanałów jest wymieniona w regulaminie).
Nagroda zostanie przesłana na doładowany numer telefonu w ciągu 72 godzin od momentu spełnienia warunków promocji. Kodem można posługiwać się wielokrotnie aż do wyczerpania jego wartości (chociaż przy takiej kwocie wątpię, iż ktoś będzie tak robił) . Jego ważność upływa z dniem 30 sierpnia 2020 r.
 
Podsumowanie

W sumie niezła promocja, choć wykluczenie osób doładowujących regularnie swoje konto w sieci nie wygląda dobrze. Dla pozostałych może to być łatwy sposób na przyjemne drobne zakupy. Zapewne z tego powodu akcja zakończy się szybciej niż przewiduje regulamin.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz