wtorek, 3 września 2019

Bonus za 500+

Czy ktoś z rodziców jeszcze nie złożył wniosku o świadczenie 500+? Jeżeli znajdą się takie osoby to mogą otrzymać dodatkowe 50 zł. Wszystko to w ramach akcji promocyjnej "Bonus za 500+". Jakie są warunki?
 

Okres promocji
 
Promocja trwa od 1/09/19 do 30/09/19.
 
Adresaci promocji
 
Uczestnikiem promocji może być aktualny posiadacz konta w Eurobanku jak i jego nowy klient, który do tej pory nie złożył wniosku o świadczenie w ramach programu "Rodzina 500+" na okres świadczeniowy 2019/2021.
 
Warunki uczestnictwa
 
Aby zdobyć nagrodę należy spełnić poniższe warunki:
  • w okresie trwania promocji  założyć lub być posiadaczem lub współposiadaczem konta Active, Prestige, Classic, Na co dzień lub W Pełni;
  • w okresie trwania promocji za pośrednictwem Eurobanku poprzez serwis eurobank online złoży wniosek o świadczenie w ramach programu "Rodzina 500+";
  • w okresie trwania promocji działając jako przedstawiciel ustawowy małoletniego zawrze umowę o konto Junior.
Bank przekaże bonus na konto uczestnika do końca miesiąca następującego bezpośrednio po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.
 
Wartość dodana
 
W przypadku Eurobanku tą wartością jest świetny program "Codziennie Zyskuję". Jest on bezterminowy i polega za zwrocie 5 % wartości transakcji kartą związanych z rozrywką, podróżami, sportem, restauracjami, fryzjerem i kosmetyczką. W ten sposób można zyskać do 60 zł miesięcznie, a więc 720 zł rocznie. Aby program działał trzeba jednak co miesiąc zapewnić wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 500 zł lub 1.500 zł jednorazowego przelewu.
 
 
Warunki bezpłatności konta
 
Najpopularniejsze Konto W Pełni jest darmowym rachunkiem. Tradycyjna karta debetowa to miesięczny koszt w wysokości 4,90 zł, który można zniwelować poprzez obrót w wysokości 400 zł. Najlepiej to zrobić w punktach związanych z programem Codziennie Zyskuję. Sprawi to, iż nie tylko za konto nic nie zapłacimy, ale jeszcze na nim "zarobimy". Konto Junior jest bezpłatne w przypadku posiadania konta w banku przez przedstawiciela ustawowego, a karta do niego jest bezpłatna pod warunkiem wykonania płatności za min. 50 zł miesięcznie (inaczej 4,90 zł).
 
Podsumowanie
 
Wydaje mi się, iż Eurobank nieco spóźnił się z tą promocją. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę przyszłe przyjęcie przez Bank Millennium, to może być ostatnia szansa na skorzystanie z promocji w tym banku i zapisanie się jeszcze do programu Codziennie Zyskuję (według deklaracji zostanie on utrzymany dla starych uczestników).
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz