wtorek, 3 września 2019

100 zł za założenie konta w PEKAO

Bank PEKAO ostatnio aktywnie promuje swoje Konto Przekorzystne. Tak jest i tym razem. Za założenie konta i spełnienie prostych (żeby nie powiedzieć banalnych) warunków bank nagrodzi nas kwotą w wysokości 100 zł. Ale najlepszy w tym jest sposób założenie rachunku.
 
Okres promocji

Promocja trwa od 1/09/19 do 30/09/19 lub do wyczerpania puli w wysokości 10.000 szt.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która nie miała złotówkowego konta osobistego w PEKAO w żadnym dniu od 1/07/18 do 31/08/19.
 
Warunki uczestnictwa
 
W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Istotne, aby umowa została zawarta biometrycznie poprzez stronę www lub aplikację mobilną. W tym celu trzeba będzie zweryfikować swoją tożsamość za pośrednictwem zdjęcia (selfie swojej twarzy).  Po pozytywnym przejściu tego procesu i podpisaniu umowy należy spełnić dwa proste warunki:
  • zapewnić jednorazowy wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości 500 zł (tutaj rekomenduję przelew z własnego konta w innym banku);
  • wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi.
Powyższe warunki należy spełnić do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu kalendarzowym, w którym nastąpiło zawarcie umowy. Wypłata nagroda nastąpi w terminie 45 dni kalendarzowych licząc od upływu okresu przystąpienia do promocji.
 
Wartość dodana
 
Tą wartością jest tutaj promocyjne 3 % do 30.000 zł na koncie oszczędnościowym. Aby skorzystać z tej promocji należy otworzyć rachunek do 30/09/19, a wówczas nasze oprocentowanie będzie podwyższone przez kolejne 180 dni.
 
 
Warunki bezpłatności konta
 
Opłata za prowadzenie konta to 6 zł miesięcznie, lecz można jej łatwo uniknąć poprzez wypływ na konto minimum 500 zł miesięcznie. Podobnie łatwo można się pozbyć opłaty za kartę (3 zł) przez zaledwie jedną płatność kartą lub PeoPay w miesiącu.
 
Podsumowanie
 
Kolejna promocja PEKAO z nagrodą w tle. Może nie jest ona zbyt wysoka, ale swoją wartość ma również promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Zwłaszcza przy niskich stopach procentowych i wysokiej inflacji.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz