środa, 11 września 2019

150 zł za kartę kredytową TU i TAMAlior Bank zaprezentował nową promocję jednej ze swoich kart kredytowych. Tym razem chodzi o kartę kredytową TU i TAM. W zamian za jej wyrobienie, przystąpienie do programu Priceless Special oraz wykonanie minimum 6 transakcji bezgotówkowych można się wzbogacić o 10.000 szt. punktów we wspominanym wyżej programie co w przeliczeniu stanowi wartość około 150 zł. Szczegóły w dalszej części wpisu.
 

Okres promocji

Promocja trwa od 9/09/19 do 15/11/19 lub do wyczerpania puli nagród (860 sztuk).

Adresaci promocji

Promocja skierowana jest do uczestników, którzy podpiszą umowę o kartę TU i TAM i za pośrednictwem banku przystąpią do programu Priceless Special.

Warunki uczestnictwa

Po podpisaniu umowy o kartę i  przystąpieniu do programu Priceless Special należy dokonać minimum 6 transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych bądź internetowych. Oczywiście wspominane transakcje muszą zostać zrealizowane przy użyciu promocyjnej karty, a czas na ich wykonanie to 60 dni kalendarzowych od przystąpienia do tegoż programu. Nagroda zostanie przyznana w ciągu 14 dni od spełnienia warunków promocji i będzie ważna 1 miesiąc. Można ją zamienić na dowolny voucher do sklepów uczestniczących w programie. Największą popularnością cieszą się tutaj Euro RTV AGD, Decathlon, Circle K i Cinema City.

Wartość dodana

Karta kredytowa TU i TAM ma zaletę w postaci zwrotu 1 % wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych w walutach obcych. Maksymalnie można zyskać 75 zł kwartalnie (bo w taki też sposób odbywa się wypłata) czyli do 300 zł rocznie. Aktualnie trwa też promocja związana z przewalutowaniem, z której wynika, iż najmniej dotkliwe kosztowo są płatności w EUR, USD i GBP.

Warunki bezpłatności karty

Wydanie karty jest bezpłatne, natomiast posiadanie wiąże się już z opłatą w wysokości 19 zł za cykl rozliczeniowy. Aby uzyskać z niej zwolnienie wymagany jest obrót w wysokości co najmniej 1.500 zł.

Podsumowanie

Uważam, iż na rynku są lepsze tego typu karty. A w ramach promocji są i większe premie. To wszystko sprawia, iż wyżej opisana promocja jest średnio atrakcyjna.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz