niedziela, 1 września 2019

Polecam PKO BP w drugiej edycji

Jedno się skończyło, a drugie zaczęło. Tak można najkrócej skwitować start drugiej edycji promocji Programu Poleceń PKO BP. Wysokość nagród pozostała niezmienna. W zamian za założenia konta z polecenia nowy (w jego przypadku wymagane jest spełnienie dodatkowych warunków), jak i obecny klient zgarną po 100 zł premii.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/09/19 do 30/11/19.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do nowych klientów czyli osób, które nie posiadały jakiegokolwiek konta w PKO BP w okresie 3 lat przed startem promocji (czyli od 1/09/16) ani nie był rozpatrywany ich wniosek o takie konto. Od razu pragnę dodać, iż posiadanie konta w Inteligo (internetowy klon bank PKO BP) nie wyklucza z akcji.

Warunki uczestnictwa

Istotne jest tutaj, aby polecający (tj. osoba posiadająca konto w tym banku) w pierwszej kolejności zarejestrował się na stronie programu poleceń,  a nowy klient wnioskował o konto ze strony programu i podał w nim kod polecającego. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to chętnie udostępnię swój kod wraz z ekstra niespodzianką (w tym celu proszę o kontakt). Ważne jest również, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. W ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta należy wykonać płatność kartą na łączną kwotę minimum 200 zł oraz co najmniej jedną płatność BLIK przy użyciu aplikacji mobilnej IKO o łącznej wartości minimum 40 zł. Promocja jest podzielona na trzy etapy (1/09/19-30/09/19; 1/10/19-31/10/19 i 1/11/19-30/11/19) i w ciągu 50 dni od zakończenia każdego z nich bank dokona sprawdzenia czy należy się nagroda, a jej wypłata nastąpi w ciągu kolejnych 25 dni.

Warunki bezpłatności konta

Najbardziej popularne Konto za Zero jest związane z opłatą miesięczną w wysokości 8 zł. Można jednak jej uniknąć pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie. 

Podsumowanie

Jest to w zasadzie kolon poprzedniego Programu Poleceń, który cieszył się niemałym powodzeniem. Wszakże warunki są dosyć proste, a premię można względnie łatwo powiększyć biorąc udział w akcji z bliskimi osobami.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz