poniedziałek, 2 września 2019

Płać telefonem i odbierz nagrodę

BNP Paribas przygotował promocję dla swoich klientów. W zamian za dodanie swojej karty płatniczej do Apple Pay lub Google Pay i wykonanie za ich pośrednictwem 2 transakcji można otrzymać 20 zł premii.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/09/19 do 30/09/19 lub do wyczerpania puli 1300 szt. wniosków.

Adresaci promocji

Z promocji może skorzystać klient banku, który przed 21/08/19 nie dodał żadnej karty BNP Paribas do Apply Pay ani Google Pay.

Warunki uczestnictwa

kolejności należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, następnie dodać swoją kartę debetową lub kredytową do jednej z dwóch wymienionych wyżej aplikacji i do 4/10/19 wykonać z ich udziałem  co najmniej 2 transakcje w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych. Laureaci zostaną powiadomieni o nagrodzie do 25/10/19 w postaci wiadomości e-mail z prośbą o podanie numeru rachunku do przelewu nagrody, czas na uzupełnienie tych danych będzie wynosił do 29/10/19, zaś sama nagroda trafi na uprzednio wskazane konto do końca października 2019 r.

Podsumowanie

To kolejna z tych promocji, która z pewnością skończy się przed czasem. Kto może skorzystać, więc niech korzysta. A kto nie jest jeszcze klientem w tym banku to może skorzystać z promocji za założenie konta i wzbogacić się o 350 zł.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz