piątek, 27 września 2019

Przelew dla przyrody

A może by tak coś zrobić dla przyrody? To najnowsza propozycja BNP Paribas. Żeby jednak było przyjemniej można to uczynić za pieniądze banku. Wszakże w najnowszej promocji pt. "Przelew dla przyrody" można zdobyć 300 zł w gotówce. Najlepsze je to, iż sami zdecydujemy co z tą kwotą zrobić. Można przeznaczyć całość lub jej część na sugerowaną fundację. Można też samemu rozdysponować środki i to niekonieczne na cele środowiskowe. Czy są tutaj jacyś ekolodzy? Zapraszam do wpisu, abyśmy nie byli zieloni w tym, a może właśnie byli? 


Okres promocji

Akcja trwa od 23/09/19 do wyczerpania puli 2.000 szt., lecz nie dłużej niż do 20/10/19.

Warunki uczestnictwa

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy upływa z dniem 25/10/19. Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy wykonać płatności kartą na łączną kwotę 300 zł w minimum 5 transakcjach (wykluczone są tutaj transakcje z udziałem podmiotów trzecich, więc sugeruję je zrobić w tradycyjnych punktach handlowych) oraz zapewnić wpływy na łącznie minimum 1.000 zł (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku). Powyższe warunki należy spełnić w listopadzie 2019 r. Druga nagroda w wysokości 200 zł wymaga spełnienia tych samych warunków, tyle że w grudniu 2019 r. Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 15/12/19 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 21/01/20 i w tym samym miesiącu zostanie zrealizowany przelew. Oczywiście w przypadku wyboru (na etapie rejestracji w promocji) przekazania nagrody na konkretny fundusz (Fundacja Dziko, Jeżurkowo, Fundacja Sendzimira)  trafi ona do niego.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

Nawet jeżeli nie zdecydujemy się na przekazanie nagrody na sugerowany fundusz, środowisko naturalne na tym całkiem nie straci. Bowiem za każde otwarte konto BNP Paribas deklaruje, iż posadzi jedno drzewo. A jeżeli my również to zrobimy to przyczynimy się do zasadzenia dwóch:)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz