wtorek, 1 października 2019

Nagroda za otwarcie konta w ING

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Na szczęście nie teraz i nie tutaj. Mowa o nowej promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort". Pod koniec września skończyła się poprzednia edycja, a już mamy kolejną. Z uwagi na, iż posiadanie konto w tym banku jest bardzo korzystne zapraszam do prześwietlenia promocji.

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 1 października 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.

Warunki promocji

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 100 zł do 140 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków promocji.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł uczestnik promocji musi spełnić wszystkie poniższe punkty:
Aby otrzymać nagrodę w wysokości 120 zł uczestnik promocji musi spełnić wszystkie poniższe punkty:
  • wszystkie warunki powyżej dla otrzymania 100 zł,
  • do 2/03/20 wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych albo do 2/03/20 otrzymać min. jedno wynagrodzenie min. 1.000 zł na nowo otwarty rachunek. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne.
Aby otrzymać nagrodę w wysokości 140 zł uczestnik promocji musi spełnić wszystkie poniższe punkty:
  • wszystkie warunki powyżej dla otrzymania 100 zł
  • do 2/03/20 wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych oraz do 2/03/20 otrzymać min. jedno wynagrodzenie min. 1.000 zł na nowo otwarty rachunek. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne.

Wypłata nagrody

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji do 31/12/19 bank wypłaci nagrodę do 10/01/20, pozostałym do 18/03/20. Nagroda w zależności od spełnienia warunków (100 zł lub 120 zł lub 140 zł) trafi na OKO otwarte wraz z kontem.

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta Direct jest darmowe. Natomiast karta debetowa generuje miesięczny koszt w wysokości 7 zł. Można jednak jego uniknąć poprzez wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. Istotna rzecz jest taka, iż ING inaczej liczy okres rozliczeniowy niż większość banków - tutaj trwa on od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Podsumowanie

Kto raz tutaj założy konto, to nie będzie chciał się z nim rozstać. Powodem tego są liczne promocje dla stałych klientów banku, co nie jest wszędzie powszechne . Osobiście posiadam tutaj rachunek od kilku lat i nie jestem na tym "stratny":)

Regulamin promocji.

Załóż konto w promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz