wtorek, 1 października 2019

350 zł za darmowe konto w Paribas

Kto przegapił ten ma jeszcze jedną szansę. Kto nie zdążył ten ma jeszcze jedną szansę. Kto nie spełniał warunków ten ma jeszcze jedną szansę. Szansę na 350 zł w gotówce. Warunkiem jest skorzystanie z promocji "Premia na jesień". Zainteresowanych zapraszam dalej.


Okres promocji

Akcja trwa od 1/10/19 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 15/10/19.

Warunki uczestnictwa

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy upływa z dniem 20/10/19. Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł należy wykonać minimum 2 przelewy z konta osobistego w październiku. Adresat jest tutaj bez znaczenia, ważne aby przelew dokonać za pośrednictwem bankowości elektronicznej bądź mobilnej. Druga nagroda w wysokości 200 zł wymaga wykonania płatności kartą na łączną kwotę 300 zł (stacjonarnie bądź internetowo, ale bez użycia pośredników) i zapewnienie wpływów w wysokości min. 1.000 zł (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku) w listopadzie. Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/11/19 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 20/12/19, a przelew zostanie zrealizowany do 31/12/19.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

Wysoka premia i proste warunki to niewątpliwe atuty tej promocji. W tym przypadku nie potrzeba niczego więcej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz