czwartek, 3 października 2019

Program poleceń w Santander Bank

Santander kontynuuje swój program poleceń pt. "Polecam mój Bank". Nagrodą niezmiennie jest 80 zł dla polecanego jaki i polecającego. Jakie trzeba spełnić warunki?


Okres promocji

Promocja twa od 1/10/19 do 31/01/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z tej promocji trzeba być nowym klientem tj. nie mieć konta w banku od 1/10/18.

Warunki uczestnictwa

Wniosek o konto wraz z kartą debetową można złożyć w placówce banku, na infolinii lub przez Internet. W każdym przypadku trzeba podać kod polecenia osoby, która jest posiadaczem konta i bierze udział w promocji.W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to chętnie udostępnię swój kod  (w tym celu proszę o kontakt za pośrednictwem e-mail - nie wykluczam drobnej niespodzianki).  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Nagroda w wysokości 80 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 800 zł, a więc  bank wynagrodzi 10 poleceń.

Wartość dodana

Wartość dodana w tym przypadku to przede wszystkim:
  • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza.
  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to bezpłatnie i bez limitu.

Warunki bezpłatności konta

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bezpłatnym. Natomiast karta debetowa jest związana z opłatą 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i nie można jej uniknąć. Za to drugi wariant jest zdecydowanie lepszy, gdyż już 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty.

Podsumowanie

Najlepsze w programie poleceń jest jego możliwość połączenia z innymi promocjami banku. W wyniku czego swój zysk  można zasadniczo zwiększyć. Aktualnie do wzięcia jest 200 zł w promocji "Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja II". Opis wyżej wspominaj akcji znajdziecie tutaj.

Regulamin programu poleceń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz