środa, 9 października 2019

400 zł na zakupy w sklepach Biedronka

Na blogu już nieraz gościły promocje konta BNP Paribas. Głównie z względu na ich różnorodność, częstotliwość i wysokość premii. Teraz nadszedł czas na promocję karty kredytowej w tym banku. Mowa tutaj o ofercie pt. "Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka". Na pierwszy rzut oka przypomina to bardzo promocje serwowane przez Bank Handlowy. Ale czy na pewno?


Okres promocji

Akcja trwa od 1/10/19 do 30/11/19.

Warunki uczestnictwa

Promocja jest skierowana do osób nieposiadających karty kredytowej w BNP Paribas  od 1/01/18.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji. Po tym nastąpi kontakt ze strony pracownika banku, które przekaże dalsze instrukcje. Po przyznaniu karty należy wykonać jedną lub więcej transakcję bezgotówkową (wszystkie "tradycyjne" płatności w sklepach stacjonarnych bądź w Internecie) o łącznej wartości minimum 1500 zł nie później, niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Bank przyzna nagrodę w ciągu 60 dni od spełnienia warunków, a jej odebranie będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. E-kod do karty podarunkowej będzie ważny do 30/11/20 i co ważne, będzie można z niego korzystać wielokrotnie (do wyzerowania salda).

Wartość dodana

Wartością dodaną jest tutaj program mamBonus, w którym płatności są nagradzane punktami, a te z kolei można wymienić na nagrody (coś na kształt Mastercard Priceless Specials).  Już za samo wyrobienie karty kredytowej otrzymamy 5.000 pkt., wartych rzędu 40 zł.

Warunki bezpłatności karty

Karta kredytowa kosztuje 9 zł na miesiąc, jednakże z opłaty zwalnia wydatek 1.000 zł miesięcznie. Niemniej cały czas trwa promocja, w której można pozbyć się opłat w pierwszym roku. W tym celu należy wykonać płatności w wysokości min. 1.000 zł w pierwszym okresie rozliczeniowym. Warta uwagi jest informacja, iż rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 złotych, przy czym nie można tego uczynić wcześniej niż 01/05/20.

Podsumowanie

Choć karta nie jest aż tak dobra jak Citi Simplicity (tj nie jest bezwarunkowo bezpłatna) to jednak tą promocję można ocenić na duży plus. Swoje robi tutaj nagroda i dosyć proste warunki jej otrzymania.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz