środa, 9 października 2019

200 zł za kartę kredytową

Ostatnio nic nie jest tak pewne i regularne jak promocje karty kredytowej w Banku Millennium. Właśnie ruszyła kolejna z nich. Jej tytuł łatwo zgadnąć. Jest nim "Październik z kartą kredytową". Nagrodę też nie jest trudno przewidzieć, bo w dalszym ciągu jest to atrakcyjne 200 zł.


Okres promocji

Promocja trwa od 8/10/19 do 8/11/19.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/17 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o kartę z limitem kredytowym:
  • minimum 3.000 zł dla kart Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa;
  • minimum 5.000 zł dla kart kredytowych Millennium MasterCard Gold oraz Millennium Visa Gold.
Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z trzech kolejnych okresów: do dnia 31 grudnia 2019 r., od dnia 1 do dnia 31 stycznia 2020 r., od dnia 1 do 29 lutego 2020 r. Wypłata nagrody nastąpi na rachunek karty najpóźniej do końca marca 2020 r. Jak wspominałem na początku pula nagród jest limitowana, co oznacza iż do otrzymania bonusu uprawionych będzie 2.000 szt. uczestników, którzy jako pierwsi złożą wniosek. O wyczerpaniu puli bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Jaką kartę wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór karty Impresja lub Alfa. Z tego względu, iż są one objęte programem 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:

Zaś karta Alfa to zwroty za płatności u poniższych partnerów:Warunki bezpłatności kart

Aby pozbyć się opłaty za kartę Impresja lub Alfa należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie

W porównaniu z ostatnią tego typu akcją bank nieco poluzował wymogi i zmniejszył wysokość transakcji bezgotówkowych z 250 zł na 200 zł.  A jednocześnie nie zmienił nagrody, więc się chwali. Przy okazji dodam, iż jeżeli ktoś chciałby założyć konto Banku Millennium to odsyłam do wcześniejszego wpisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz