wtorek, 15 października 2019

Premia 350 zł od BNP Paribas

Kolejna już BNP Paribas proponuje nam promocję z pokaźną nagrodą. W zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków do zdobycia jest aż 350 zł. Z uwagi na to, iż okres promocji jest krótki warto się po spieszyć i schylić się po "łatwą kasę".

Okres promocji

Akcja trwa od 14/10/19 do wyczerpania puli 4.500 szt., lecz nie dłużej niż do 31/10/19.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy upływa z dniem 6/11/19. Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł należy w listopadzie wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe za pośrednictwem karty płatniczej (stacjonarnie bądź internetowo, ale bez użycia pośredników). Druga nagroda w wysokości 200 zł wymaga wykonania płatności kartą na łączną kwotę 200 zł (stacjonarnie bądź internetowo, ale bez użycia pośredników) i zapewnienie wpływów w wysokości min. 1.000 zł (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku) w grudniu. Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/12/19 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 20/01/20, a przelew zostanie zrealizowany do 31/01/2-.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

Ponownie jest! - tak można najkrócej opisać tą promocję. Bo należy ona do najlepszych akcji BNP Paribas, których przecież nie brakuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz