wtorek, 29 października 2019

Zyskaj do 160 zł na polisie

Ostatnio zacząłem rozglądać się za ubezpieczeniem auta. Z uwagi na to, iż stosuję zasadę "przezorny zawsze ubezpieczony" z reguły wybieram pełen pakiet ubezpieczenia. Wtedy zostawiam wszystkie troski w momencie zatrzaśnięcia drzwi i mogę cieszyć się bezstresową jazdą (inna sprawa, iż na polskich drogach to czasem trudna rzecz). Z moich wstępnych oględzin wyróżnia się promocja banku Millennium pt. "Nawet 160 zł zwrotu za AC i OC". Na pierwszy rzut oka trzeba przyznać, iż brzmi to nieźle. Zainteresowanych zapraszam dalej.

Okres promocji

Akcja trwa od 14/10/19 do 15/11/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do klientów banku  (posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego bądź karty kredytowej), którzy nie mają jeszcze zakupionego na dany samochód ubezpieczenia OC/AC w Millennium (tj. promocją nie są objęte odnowienia ubezpieczeń samochodowych zawartych za pośrednictwem banku).

Warunki uczestnictwa


Warunkiem udziału w promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem Millennium. Można to zrobić przez Millenet lub aplikację mobilną.  Przez zawarcie umowy należy rozumieć złożenie wniosku o ubezpieczenie, jej podpisanie oraz dokonanie płatności składki lub jej pierwszej raty. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody i jej nieodwołanie żadnej z następujących zgód: zgody na otrzymanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne, zgody na otrzymanie informacji handlowych przez telefon oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych firm współpracujących z bankiem. Nagrodą w promocji jest zwrot na konto lub rachunek karty kredytowej (w zależności w jaki sposób została opłacona składka):
  • 80 zł w przypadku zakupu dla samochodu ubezpieczenia OC z ubezpieczeniem NNW lub Assistance albo OC i AC w wariancie Mini wraz z ubezpieczeniem NNW lub Assistance,
  • 160 zł w przypadku zakupu dla samochodu ubezpieczenia OC i AC w wariancie Ekonomicznym albo Optymalnym wraz z ubezpieczeniem NNW lub Assistance.
Odpowiednia kwota zostanie przelana w ciągu 60 dni od daty rozpoczęcia okresu ubezpieczenia.

Podsumowanie

W tym przypadku faktycznym ubezpieczycielem naszego auta jest ERGO Hestia. Czy to się opłaca? Każdy powinien sam sobie zadać to pytanie i na nie odpowiedzieć. Wszakże, u każdego sytuacja jest inna, co skutkuje różną ofertą. Niemniej nie zaszkodzi sprawdzić tą ofertą i porównać z innymi. Może po odliczeniu potencjalnej nagrody będzie stanowiła najkorzystniejszy wybór.

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w Millennium to może w prosty sposób zyskać 200 zł. Więcej we wpisie poświęconym tej promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz