sobota, 11 stycznia 2020

10 zł zwrotu za przejazd autostradą A1

W kilku województwach nadeszły już  ferie dla młodszej części naszego społeczeństwa. Tylko pozazdrościć. Niemniej często udaje się rodzicom coś uszczknąć ze swojego urlopu i zaplanować rodzinny wyjazd. Jeżeli tylko droga będzie prowadziła przez autostradę A1 (a dokładanie jej płatny odcinek) to nadarza się okazja skorzystać z najnowszej promocji SkyCash pt. "Autostrady na start"


Okres promocji

Akcja trwa od 10/01/20 do 10/02/10 lub do wyczerpania limitu nagród.

Adresaci promocji

Promocja jest przeznaczona dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass. Oczywiście trzeba być użytkownikiem aplikacji SkyCash.

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać z promocji należy umieścić dane swojego pojazdu (numer rejestracyjny i kategoria) w wyżej wymienionej aplikacji (kafelek AUTOSTRADY) i ustawić automatyczną płatność przy użyciu portfela Masterpass. Wówczas bramka na autostradzie automatyczne rozpozna nasze auto i podniesie szlaban, a opłata zostanie pobrana automatycznie z konta. Działa to na wszystkich bramkach AmberOne Autostrady A1, równolegle z tradycyjnym sposobem płatności. Jednak w przypadku kolejki do nich warto skorzystać z bramek dedykowanych tego typu sposobom płatności. Na bramkach wjazdowych są one oznaczone symbolem przekreślonego biletu, a na bramkach zjazdowych jest to symbol przekreślonego inkasenta i logotyp AmberGo.

Maksymalny zwrot wynosi 10 zł. I taki on będzie dla wartości transakcji równej bądź większej. Jeżeli opłata będzie niższa niż 10 zł to użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot. Z promocji można skorzystać tylko jej raz, a zwrot pojawi się na koncie do którego jest przypisana karta w ciągu 14 dni.

Podsumowanie

Myślę, iż warto skorzystać z tej promocji chociażby, aby samemu przetestować tę metodę. A nuż nam się spodoba i będzie stanowiła pewnego rodzaju udogodnienie w podróżowaniu. I właśnie ja przy najbliższej okazji tak uczynię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz