poniedziałek, 13 stycznia 2020

200 zł za kartę kredytową Millennium

Bank Millennium ponownie płaci 200 zł za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków promocji. Nowa akcja ruszyła 11 stycznia, a jej zasady nie odbiegają od poprzednich. I tak jak zawsze namawiam do skorzystania z niej, bowiem to dobra oferta.


Okres promocji

Promocja trwa od 11/01/20 do 10/02/20.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową (czyli kwotą 200 zł) skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/17 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej. Dodam, iż nagroda podstawowa to 12-miesięcznie zwolnienie z opłat przy warunku zaledwie jednej transakcji w miesiącu, ale nas będzie tutaj interesować "pełna pula".

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany bonus w wysokości 200 zł należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o kartę z limitem kredytowym:
 • minimum 3.000 zł dla kart Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa;
 • minimum 5.000 zł dla kart kredytowych Millennium MasterCard Gold oraz Millennium Visa Gold.
Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z trzech kolejnych okresów tj.:
 •  dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w styczniu 2020 r. transakcje należy wykonać do 29 lutego 2020 r., od dnia 1 do dnia 31 marca 2020 r. i od dnia 1 do dnia 30 kwietnia 2020 r.
 • dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lutym 2020 r. transakcje należy wykonać od dnia 31 marca 2020 r., od dnia 1 do dnia 30 kwietnia 2020 r. i od dnia 1 do 31 maja 2020 r.
Wypłata nagrody nastąpi poprzez zasilenie rachunku karty dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych:
 • w styczniu 2020 r. - najpóźniej do końca maja 2020 r.
 • w lutym 2020 r. - najpóźniej do końca czerwca 2020 r.
Jaką kartę wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór karty Impresja lub Alfa. Z tego względu, iż są one objęte programem 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku. Sam posiadam jedną z nich, przez co zapewnia mi regularne zwroty za płatności w wymienionych niżej punktach.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:

Zaś karta Alfa to zwroty za płatności u poniższych partnerów:Warunki bezpłatności kart

Aby pozbyć się opłaty za kartę Impresja lub Alfa (a więc tych, które rekomenduję) należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie

Nie warto długo zwlekać nad skorzystaniem z oferty, gdyż przewidziano jedynie 2.000 szt. promocyjnych wniosków. Po ich wyczerpaniu pojawi się stosowana informacja na stronie internetowej Millennium. Zaś kto nie ma tam konta to może zyskać dodatkowo 200 zł. W tym celu odsyłam do wcześniejszego mojego wpisu.

2 komentarze:

 1. Która karta byłaby dla mnie korzystniejsza, jeśli planuję zrobić remont i część środków mi braknie (Muszę sfinansować na kredyt).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z kart kredytowych Millennium to zdecydowanie Alfa. Tam jest zwrot w wysokości 5 % wartości zakupów w Leroy Merlin (do 760 zł rocznie). Zawsze można na remoncie trochę zaoszczędzić (od czasu do czasu sam korzystam z tego rozwiązania). Alternatywą jest bezpłatna karta Simplicity z dosyć pokaźnymi nagrodami za jej wyrobienie i spełnienie warunków promocji.

   Usuń