poniedziałek, 13 stycznia 2020

300 zł za kartę kredytową Credit Agricole

Do walki o klienta w sferze kart kredytowych właśnie dołączył Credit Agricole. I od razu przedstawił ciekawą propozycję. W promocji pt. "Radość działa zbliżeniowo" do zyskania jest aż 300 zł. Dalej też będzie ciekawie, zatem zapraszam do dalszej części wpisu.


Okres promocji

Akcja trwa od 2/12/19 do 29/02/20.

Adresaci promocji 

Promocja jest skierowana osób, które nie posiadają ani w ciągu ostatnich 2 lat (tj. poprzedzających przystąpienie do promocji) nie posiadały żadnej z wymienionych kart:
  • Credit Agricole Visa Gold / Mastercard Gold
  • Credit Agricole Visa Silver / Mastercard Silver
  • Credit Agricole Visa Standard / Mastercard Standard

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o jedną ze srebrnych bądź złotych kart kredytowych. Następnym etapem jest podpisanie umowy wraz z "Potwierdzeniem przystąpienia do promocji". Po otrzymaniu plastiku trzeba go dodać do portfela Google Pay lub Apple Pay na swoim urządzeniu mobilnym. Bowiem tylko taki sposób płatności (przy użyciu urządzenia mobilnego, a właściwie telefonu) bank będzie premiował w postaci 3 % zwrotu od wszystkich transakcji. Zwroty będą pojawiały się na rachunku karty kwartalnie do maksymalnej kwoty 75 zł. Oznacza to, iż w ciągu trzech miesięcy najlepiej wydawać ok. 2.500 zł, co zapewni nam pełną kwotę zwrotu. Regulamin przewiduje cztery okresy rozliczeniowe w następujących terminach:
  • I okres rozliczeniowy - od 2/12/19 do 31/03/20
  • II okres rozliczeniowy - od 1/04/20 do 30/06/20
  • III okres rozliczeniowy - od 1/07/20 do 30/09/20
  • IV okres rozliczeniowy - od 1/10/20 do 31/12/20

Bonus będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. W  promocji "Radość działa zbliżeniowo" można zostać łącznie do 300 zł.

Na koniec tego warto dodać, iż przyznanie karty kredytowej jest uzależnione od naszej zdolności kredytowej i podlega ocenie analityków banku.

Warunki bezpłatności karty

Tak jak wspomniałem wyżej do promocji kwalifikuje się srebrna i złota karta, niezależnie od organizacji płatniczej (Visa czy Mastercard). Tutaj skupię się tylko na tańszej z nich, a mianowicie srebrnej. Jej wydanie jest bezpłatne. Jedyny koszt to opłata w wysokości 7,90 zł miesięcznie. Jednakże wydanie w miesiącu 700 zł zwalnia z tej opłaty, a jednocześnie w dużej mierze spełnia warunki promocji. W rezultacie może ona być bezpłatna, więc dla spełnienia warunków promocji rekomenduję tę wersję.

Podsumowanie

Credit Agricole dawno nie płacił za kartę kredytową. Dlatego też powyższa akcja z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Choć warunki nie są może najłatwiejsze, bo zawsze lepiej wydawać "cudze" pieniądze i jeszcze być za to nagrodzonym. Natomiast kto tutaj nie ma jeszcze konta to zapraszam po 200 zł za jego założenie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz