wtorek, 17 grudnia 2019

200 zł na Nowy Rok z Banku Millennium

Zrób sobie prezent! Zyskaj 200 zł na Nowy Rok! Oto slogan najnowszej promocji Banku Millennium. W skrócie dzięki nowej akcji banku można w łatwy sposób zyskać 200 zł premii.


Okres promocji

Promocja trwa od 17/12/19 do 28/01/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalne Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji. Ostateczny termin zawarcia umowy upływa z dniem 31 stycznia 2020 r. Składając wniosek o konto z kartą należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Niezbędna jest również akceptacja regulaminu promocji.


Pierwszą wymaganą czynnością w promocji jest aktywacja aplikacji mobilnej do 30/04/20. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w lutym, marcu i kwietniu 2020 r. (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z tych 3 miesięcy).

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie nam przekazana do 29/05/20. Trzeba być wtedy posiadaczem konta i mieć aktywne zgody marketingowe.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu wpływ min. 1.000 zł i jedną płatność kartą bądź BLIKiem. To też większość warunków promocji:)
 
Wartość dodana

Oprócz gwarantowanych premii Bank Millennium to przede wszystkim dobra oferta dla oszczędzających (konto oszczędnościowe Profit o oprocentowaniu 2,7 % w skali roku dla kwoty do 100.000 zł, IKE w formie lokaty z oprocentowaniem 3 % co jest odpowiednikiem około 3,7 % na zwykłej lokacie, lokata urodzinowa o oprocentowaniu 3 % w skali roku do 10.000 zł), karty kredytowe ze zwrotem 5 % za płatności w wybranych punktach handlowych (za założenie których jeszcze można dostać premie w wysokości 200 zł), darmowy limit w koncie (7 dni w miesiącu), praktyczne funkcje w aplikacji mobilnej i proklienckie podejście.

Podsumowanie 

Kolejna z cyklu łatwych i przyjemnych promocji. Niewątpliwie Bank Millennium lubuje się w takich. Więc kto nie jest wykluczony, tego gorąco namawiam i zachęcam do skorzystania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz