wtorek, 17 grudnia 2019

20 zł do Biedronki dla klientów Pekao

Wiadomo, iż banki największe nagrody przeznaczają dla nowych klientów. Czasem jednak jest tak, iż jakaś część tego tortu przypadnie obecnym klientom. I właśnie tak jest w tym przypadku. Akcja jest przeznaczona dla obecnych klientów Pekao, którzy nie korzystają z aplikacji mobilnej PeoPay. Bowiem za aktywowanie tej aplikacji można otrzymać 20 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.


 Okres promocji

Promocja trwa od 9/12/19 do 31/01/20.

Adresaci promocji

Z akcji może skorzystać obecny klient banku, który najpóźniej 30/11/19 zawarł umowę o korzystanie z usług bankowości elektronicznej Pekao24 oraz w okresie 1/09/19-30/11/19 nie logował się za pośrednictwem aplikacji mobilnej PeoPay.

 Warunki uczestnictwa

W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na stronie promocji. Nasze dane w formularzu muszą zgadzać się z danymi w banku. Przy tym konieczne się zaznaczenie wszystkich zgód. W następnym kroku należy wybrać mobilną autoryzację PeoPay jako metodę autoryzacji operacji realizowanych w Pekao24. Ostatnim wymogiem jest autoryzowanie co najmniej jednej transakcji w Pekao24 przy pomocy PeoPay (typu przelew) i wykonanie jednej płatności zbliżeniowej na minimum 10 zł poprzez wspominaną aplikację lub za pomocą karty Mastercard. Czas na spełnienie powyższych warunków upływa z ostatnim dniem stycznia 2020 r.

Nagroda

Nagrodą jest e-kod o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Trafi ona do laureatów w ciągu 21 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. E-kod będzie jednorazowy i ważny do 30/11/20.

Podsumowanie

Jest to ostatnio cykliczna promocja Pekao. Warto więc czasem wstrzymać się trochę z aktywacją aplikacji banku, gdyż później można być za to nagrodzonym. Zaś kto jeszcze nie jestem klientem tego banku odsyłam do wpisu, gdzie ciągle jeszcze możliwe jest zdobycie aż 200 zł.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz