czwartek, 17 października 2019

Przekorzystne 200 zł


PEKAO ciągle w grze. W walce o nowych klientów bank ponownie odpalił promocję z nagrodą w wysokości 200 zł. Z uwagi na to, iż nie jest ona najmniejsza warto przyjrzeć się warunkom do jej uzyskania.


Okres promocji

Promocja trwa od 7/10/19 do 31/12/19.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która nie miała złotówkowego konta osobistego w PEKAO w żadnym dniu od 1/01/18 do 30/09/19.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Aby zdobyć pierwsze 100 zł w miesiącu następującym po miesiącu założenia konta należy zapewnić jednorazowy wpływ na nowo otwarty rachunek w kwocie minimum 500 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku) i wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty lub aplikacji PeoPay. W celu zdobycia drugich 100 zł należy powyższe czynności powtarzać w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym zostały spełnione po raz pierwszy. Jednakże drugi warunek to tych drugich 100 zł wiąże się z zwarciem umowy o konto za pośrednictwem strony www lub aplikacji mobilnej.

Pierwsza część nagrody zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji. Druga jej część trafi do nas najpóźniej do 29/05/20.

Wartość dodana

Tą wartością jest tutaj promocyjne 3 % do 30.000 zł na koncie oszczędnościowym. Aby skorzystać z tej promocji należy otworzyć rachunek do 8/01/20, a wówczas nasze oprocentowanie będzie podwyższone przez kolejne 180 dni.

Warunki bezpłatności konta

Opłata za prowadzenie konta to 6 zł miesięcznie, lecz można jej łatwo uniknąć poprzez wypływ na konto minimum 500 zł miesięcznie. Podobnie łatwo można się pozbyć opłaty za kartę (3 zł) przez zaledwie jedną płatność kartą lub PeoPay w miesiącu.

Podsumowanie 

Kolejna już promocja banku z żubrem. Kto nie skorzystał z poprzedniej edycji może w łatwy sposób wzbogacić się o 200 zł, a przy okazji ulokować swoje oszczędności na niezły procent.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz