piątek, 17 stycznia 2020

30 % zwrotu na pyszne.pl

Będzie nietypowo, ale chyba czas na chwilę odsapnąć od bankowych promocji. W tym wpisie chciałbym zaprezentować okazję na tańszy posiłek. Bowiem w ten weekend (17/01/20-19/01/20) można odebrać 30 % wartości naszego zamówienia na portalu pyszne.pl (oferta jest ważna do wyczerpania puli promocyjnej i nie wiąże się z innymi promocjami). Głodnych zapraszam do dalszej części wpisu.


Wspominany zwrot zostanie naliczony w przypadku zamówienia poprzez przejście z linku programu Refunder. Refunder to największa w Skandynawii strona typu cashback. Jej hasło reklamowe to: "Inteligentne zakupy razem z Refunder". Zasada jej działania nie odbiega od innych tego typu programów. W zmian za przejście poprzez refunder.pl do konkretnego sklepu online i wykonanie tam transakcji zostaniemy nagrodzeni zwrotem w wysokości określonego procenta naszych wydatków. Aktualnie do wyboru jest ponad 750 sklepów. Cena towarów jest w nich identyczna jak w przypadku transakcji z pominięciem programu cashback. Warto więc na tym korzystać i w rezultacie mieć nieco tańsze zakupy. Za każdym razem zwrot jest naliczany i okładany na koncie Refunder przypisanym do profilu użytkownika, a po uzbieraniu 45 zł można go wypłacić na swoje konto bankowe lub na konto PayPal. Czasem trochę czasu to trwa, ale w głównej mierze zależy od skali naszych wydatków.

Dobrze to obrazuje poniższa grafika:


Uczestnictwo w programie jest darmowe, więc szkoda nie korzystać z tego typu bonusów. A w ten weekend rządzą kulinaria:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz