poniedziałek, 17 lutego 2020

Chwyć premię 350 zł od BNP Paribas

Wystartowała kolejna akcja BNP Paribas. W promocji pt. "Chwyć premię" do zdobycia jest 350 zł w gotówce. Warunki są dosyć proste, więc raczej nikt nie powinien mieć tutaj problemów.


Okres promocji

Akcja trwa od 17/02/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 8/03/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Czas na zawarcie umowy o konto i kartę wraz z usługami bankowości elektronicznej upływa z dniem 22/03/20. Tak jak to zwykle bywa w akcjach BNP Paribas, promocja jest podzielona na kilka etapów.

Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy:

  • zawrzeć umowę z bankiem o konto i kartę;
  • wykonać 5 transakcji bezgotówkowych w marcu 2020 r. (kwota transakcji nie ma znaczenia, więc mogą to być drobne zakupy np. pieczywa).

Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 250 zł należy spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz zarówno w kwietniu jak i w maju 2020 r.:

  • wykonać minimum 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej tj. internetowej bądź mobilnej (warunki spełnia każdy tradycyjny przelew na inny rachunek - mogą to być opłaty bądź zasilenie swojego konta w innym banku, kwota nie ma tutaj żadnego znaczenia);
  • zapewnić wpływ na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku, który można odesłać i powtórzyć całą operację w kolejnym miesiącu).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 21/04/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 22/06/20, a przelew zostanie zrealizowany do 30/06/20.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Do zyskania jest 350 zł przy niezbyt wyśrubowanych warunkach. Kto ma taką możliwość niech korzysta, bowiem takie okazje nie zdarzają się zawsze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz