poniedziałek, 3 lutego 2020

Zwrot za zakup produktów Lisner

Za darmo lisnerKto miałbym ochotę zjeść rybę? Jeżeli są tu takie osoby to namawiam do skorzystania z promocji pt. "Wypróbuj za darmo". Nazwa promocji jest na tyle sugestywna, iż wiele nie trzeba tutaj dodawać. Akcja dotyczy produktów Al Dente i Szybka Rybka (produkty promocyjne) dostępnych i zakupionych w sprzedaży detalicznej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.Okres promocji

Promocja trwa od 3/02/20 do 1/03/20 lub do wcześniejszego wyczerpania łącznej liczby zwrotów, która wynosi 14.000 szt., przy czym maksymalnie 500 zwrotów na dobę. Po wyczerpaniu puli promocyjnej pojawi się stosowana informacja na stronie internetowej.

Adresaci promocji

Z akcji może skorzystać osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu wybranego produktu promocyjnego, zachować oryginał dowodu zakupu i go zgłosić na stronie akcji. W tym celu niezbędne jest podanie szeregu swoich danych. Po zweryfikowaniu poprawności zgłoszenia organizator (agencja ADVALUE) wyśle uczestnikowi wiadomość SMS z potwierdzeniem jego przyjęcia. Jedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe może w ramach promocji otrzymać zwroty pieniędzy maksymalnie za 2 produkty promocyjne na dobę i maksymalnie za 10 produktów promocyjnych w trakcie trwania akcji. Przekazanie zawrotów pieniędzy, w wysokości maksymalnie 10 zł brutto za jeden produkt promocyjny, nastąpi na wskazany przez uczestnika numer rachunku bankowego nie później, niż w terminie 15 dni roboczych od daty zgłoszenia.

Podsumowanie

Na stronie promocji umieszczony jest dzienny liczników zwrotów. Z pewnością akcja będzie cieszyła się dużym powodzeniem, bowiem lisner to jeden z najlepszych producentów tego typu produktów. Z uwagi na to proponuję zakupy jak i zgłoszenie wykonać już rano. Smacznego!

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

3 komentarze:

  1. Akcja ma bardzo małe powodzenie. Codziennie wieczorem jest ponad 400 sztuk do wydania lub nawet ponad 500 bo kumulują się z poprzedniego dnia. Warto dodać dwie informacje. Sałatki Al dente to nie jest ryba. Tylko w jednym z 4 rodzajów tych sałatek znajduje się szczątkowa ilość tuńczyka. Za to Szybkiej Rybki w ogóle nigdzie nie ma. W odwiedzonych przeze mnie ok. 10 rodzajach sklepów nikt o tym nie słyszał. Akcja w sumie fajna, całą rodziną bierzemy udział, sałatki bardzo smaczne, tak naprawdę to są obiadki po podgrzaniu w mikrofali :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czuję podstęp. Zawsze będę 501

    OdpowiedzUsuń
  3. Trudno było znaleźć produkty promocyjne, teraz pokazały się w Biedronce, trudno wysłać zgłoszenie, ale nie jest niemożliwe, już zatwierdzili mój paragon

    OdpowiedzUsuń