niedziela, 2 lutego 2020

10 zł za zakupy w Carrefour

W najbliższym czasie warto sprawdzić swoje oferty w programie Visa. Bowiem jest duże prawdopodobieństwo, iż znajdziecie tam okazję związaną ze zwrotem za zakupy w Carrefour. Ten zwrot to 10 zł za wydanie 100 zł.


Akcja jest ważna od momentu aktywacji (tj. wyświetlenia w swoim panelu użytkownika) do 28/02/20 (choć dla niektórych z Was może ona mieć jeszcze nieco inny termin). Aby z niej skorzystać należy dokonać płatności na kwotę co najmniej 100 zł w sklepie stacjonarnym Carrefour, z wyłączeniem sieci Carrefour Express oraz stacji benzynowych Carrefour. Powyższa oferta obowiązuje także w sklepie internetowym. Z promocji można skorzystać tylko raz i wyłączone są z niej wyroby tytoniowe, alkohol, doładowania energetyczne i telefoniczne, produkty początkowego żywienia niemowląt, produkty lub usługi, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, w tym płatności w ramach usługi Carrefour "Moje Rachunki", zakup polis ubezpieczeniowych, kuponów Lotto, wypłaty gotówki w ramach usługi Carrefour "Cashback".

Najlepiej jakby jeszcze tą ofertę połączyć z jakąś akcją promocyjną Carrefour, a płatności dokonać zarejestrowaną w programie kartą Visa, która bierze udział w jakieś promocji bankowej. Wtedy nasz zysk (bądź jak kto woli oszczędność) będzie zacny:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz