sobota, 1 lutego 2020

50 zł w programie poleceń Santander Bank Polska

Właśnie ruszyła kolejna edycja programu poleceń Santander Bank Polska. Tym razem wysokość nagrody to 50 zł dla osoby polecanej i polecającej. Oprócz tego do końca lutego można jeszcze skorzystać z promocji z premią 300 zł.


Okres promocji

Promocja twa od 1/02/20 do 30/04/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z tej promocji trzeba być nowym klientem tj. nie mieć konta w banku od 1/02/19.

Warunki uczestnictwa

Wniosek o konto wraz z kartą debetową można złożyć w placówce banku, na infolinii lub przez Internet. Zachęcam, aby to zrobić w ostatni sposób i zwiększyć swoją premię o 300 zł. W każdym przypadku trzeba podać kod polecenia osoby, która jest posiadaczem konta i bierze udział w promocji. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - 1000491741.  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 500 zł, a więc  bank wynagrodzi 10 poleceń. Polecany otrzyma swoją premię niezależnie od ilości wykonanych poleceń przez polecającego.

Wartość dodana

Wartość dodana to oprócz wspominanej promocji z 300 zł to przede wszystkim:
  • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. Ale i tak trzeba to docenić.
  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to bezpłatnie i bez limitu.

Warunki bezpłatności konta

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bezpłatnym. Natomiast karta debetowa jest związana z opłatą 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i nie można jej uniknąć. Za to drugi wariant dla mnie jest zdecydowanie lepszy, gdyż już 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty.

Podsumowanie

Najlepsze w programie poleceń jest jego możliwość połączenia z innymi promocjami banku. W wyniku czego swój zysk  można zasadniczo zwiększyć. Tak jak podkreślałem wyżej aktualnie do wzięcia jest 300 zł w promocji "Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja III". 

Opis wyżej wspominaj akcji znajdziecie tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz