poniedziałek, 2 marca 2020

10 zł zwrotu za wydanie 100 zł w Auchan

W marcu czeka na nas kolejna okazja zakupowa w Auchan. W zamian za wydanie 100 zł możemy otrzymać zwrot w wysokości 10 zł. Konieczne jednak jest dokonanie płatności kartą Visa, wcześniej zarejestrowaną w programie Visa Oferty.


Akcja jest ważna od momentu aktywacji (tj. wyświetlenia w swoim panelu użytkownika w Visa Oferty) do 31/03/20 (choć dla niektórych z Was może ona mieć jeszcze nieco inny termin). Aby z niej skorzystać należy dokonać płatności na kwotę co najmniej 100 zł w sklepie stacjonarnym Auchan, Auchan Supermarket, Moje Auchan lub w sklepie internetowym auchandirect.pl. Z promocji można skorzystać tylko raz i wyłączone są z niej wyroby tytoniowe, alkohol oraz produkty początkowego żywienia niemowląt.

Oczywiście namawiam do kumulacji promocji. Tak więc, najlepiej jakby tą ofertę połączyć z jakąś akcją promocyjną wyżej wymiennej sieci, a płatności dokonać zarejestrowaną w programie kartą Visa, która bierze udział w jakieś promocji bankowej. Wtedy nasz zysk czy też oszczędność będzie zwielokrotniona.

1 komentarz:

  1. Dla kart Visa wydanych przez bank ING ten zwrot wynosi 15 zł. Można to sprawdzić w swojej aplikacji mobilnej.

    OdpowiedzUsuń