środa, 11 marca 2020

Darmowa pożyczka z premią 100 zł

Wystartowała VI edycja promocji Bluebonus. Tym razem partnerem partnerem kampanii jest Super Grosz. W zmian za zaciągnięcie darmowej pożyczki otrzymamy 100 zł premii.


Okres promocji

Promocja trwa od 11/03/20 do 15/04/20.

Adresaci promocji

Uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie i posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Z akcji wykluczeni są wszyscy, którzy wcześniej już zawali umowę pożyczki w serwisie pożyczkowym www.supergrosz.pl.

Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa są bardzo proste. W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, wyrażając przy tym wszystkie zgody. Następnie należy zawnioskować o darmową pożyczkę od 1.000 zł do 10.000 zł na okres do 48 miesięcy w serwisie www.supergrosz.pl (za pośrednictwem linka aktywacyjnego, który zostanie do nas przesłany po wstępnej rejestracji) i po jej udzieleniu zdalnie podpisać umowę. Kwota końcowej pożyczki nie jest ważna, byle mieściła się w podanym powyżej przedziale. Koniecznym warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie wyżej wymienionej pożyczki przez co najmniej 14 dni (tj. niespłacenie jej wcześniej lub odstąpienie od umowy). Po tym terminie można już ją spłacić, a na pewno trzeba to zrobić do końca upływu 30 dni od jej udzielenia. Tylko w taki sposób gwarantuje bez kosztowe przejście przez tą promocję.

Bonus w wysokości 100 zł zostanie przelany na wskazany w formularzu rachunek bankowy uczestnika. Jego realizacja nastąpi w ciągu 60 dni dni od zakończenia promocji.

Plusy i minusy

Jak zwykle przy pożyczkach trochę o ich wadach i zaletach. Do plusów należy przede wszystkim to, iż zrealizowanie warunków promocji nie wymaga od nas żadnego wkładu finansowego jak i pozwala na zdobycie nagrody bez jakichkolwiek kosztów. Należy tylko pamiętać o terminie spłaty (nie za wcześnie, ale również nie za późno) i bezwzględnie się go trzymać. I to w zasadzie jest głównym minusem tej akcji. Swój zysk można jeszcze trochę zwiększyć przy przetrzymaniu kwoty na dobrym koncie oszczędnościowym. Niemniej każdy decyzję musi podjąć samodzielnie.

Regulamin promocji.

Regulamin darmowej pożyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz