środa, 11 marca 2020

100 zł premii za kartę Twisto

Znowu jest możliwość zdobycia bonusu w wysokości 100 zł za wyrobienie i skorzystanie z karty płatniczej Twisto. Warto to rozważyć, gdyż jest to właściwie bezpłatna karta kredytowa, którą można zamówić całkowicie online.


Okres promocji

Promocja trwa od 10/03/20 do wyczerpania puli 5.000 bonusów.

Adresaci promocji 

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia mieszkająca w Polsce. Wymagane jest również posiadanie konta bankowego.

Warunki uczestnictwa

Warunkiem udziału w promocji jest złożenie wniosku o Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą MasterCard.  Wspomniana karta płatnicza działa podobnie jak karta kredytowa tj. dokonujemy płatności za pomocą pieniędzy w ramach przyznanego wcześniej limitu. W procesie wnioskowania należy zweryfikować swoją tożsamość za pomocą standardowej weryfikacji w postaci przelewu złotówki ze swojego konta bankowego (i właśnie dlatego jest ono nam niezbędne). Dane wnioskodawcy muszą się zgadzać z danymi na przelewie bankowych.  Niezbędne jest również zaznaczenie odpowiednich zgód: na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji.
Ostateczna decyzja o przyznaniu takiej karty należy do wydawcy, lecz na pewno wpływ na nią będzie miała nasza zdolność kredytowa jak i wnioskowana kwota (jeżeli zależy nam tylko na premii powinna być niezbyt duża typu 1.000 zł).  Trzeba tutaj podkreślić, iż Twisto nie korzysta z najbardziej popularnej bazy BIK (a więc ewentualne zadłużenie nie będzie negatywnie wpływało na nasz scoring), ale innych typu BIG. Decyzję otrzymamy już w przeciągu 24 godzin od wysłania wniosku.

Po pozytywnej decyzji pozostanie oczekiwanie na przesyłkę karty. Ta zazwyczaj przychodzi pocztą w ciągu tygodnia. Po jej otrzymaniu należy ją aktywować oraz wykonać co najmniej 3 transakcje. Po nich pojawi się bonus na naszej karcie w postaci 100 pkt. Bo właśnie taką formę ma tutaj nagroda - doładowanie salda punktowego na profilu użytkowniku. Niemniej 1 punkt odpowiada 1 zł, więc swoje zadłużenie w wysokości 100 zł można spłacić promocyjnymi punktami. Inaczej mówiąc nagrodę należy skonsumować przy pomocy zakupów z nową kartą.

Tak jak wspominałem wcześniej sama karta działa jak "kredytówka". Na koniec swojego okres  rozliczeniowego otrzymujemy zestawienie transakcji i mamy 15 dni na spłatę zadłużenia. I aby nie ponieść kosztów należy bezwzględnie tego przestrzegać. Jeżeli nie nam się to nie uda, to Twisto pozwala na przesunięcie spłaty 90 % zadłużenia na  następny miesiąc. Wówczas będzie to się wiązało z kosztem w wysokości około 4,5 % wartości niespłaconego zobowiązania.  Wydanie i posiadanie karty jest bezpłatne. Można ją płacić wszędzie tam, gdzie jest honorowany MasterCard (nie ma jedynie możliwości wypłaty środków z bankomatów).

Podsumowanie

Jest to kolejna edycja promocji i to tej lepszej wersji. Bowiem do niedawna ten bonus wynosił jedynie 50 zł. Osobiście skorzystałem z pierwszej tego typu akcji i chwalę sobie korzystanie z usług Twisto. Dodatkowym atutem są zwroty za płatności u partnerów. Więcej o tym w moim wcześniejszym wpisie.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Formularz informacyjny.

1 komentarz:

  1. Informacja od organizatora: Pula promocyjna została już wyczerpana.

    OdpowiedzUsuń