środa, 18 marca 2020

Zostań w domu!

Zostań w domu i zgarnij 200 zł to najnowsza promocja BNP Paribas.  Warunki są proste, a co najważniejsze nie wymagają opuszczenia swojego domu, co w obecnej sytuacji w Polsce jest wielce wskazane.


Okres promocji

Akcja trwa od 16/03/20 do wyczerpania puli 4.000 szt., lecz nie dłużej niż do 6/04/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Czas na zawarcie umowy (również zdalnie) o konto i kartę wraz z usługami bankowości elektronicznej upływa z dniem 27/04/20. Podobnie jak ostatnio, promocja jest podzielona na kilka etapów.

Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy w kwietniu 2020 r.:

  • wykonać minimum 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej tj. internetowej bądź mobilnej (warunki spełnia każdy tradycyjny przelew na inny rachunek - mogą to być opłaty bądź zasilenie swojego konta w innym banku, kwota nie ma tutaj żadnego znaczenia);
  • otrzymać wpływ/y na łączną kwotę minimum 500 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku, który można odesłać i powtórzyć całą operację w kolejnym miesiącu).

Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 100 zł należy spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w maju 2020 r.:

  • wykonać minimum 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej tj. internetowej bądź mobilnej (warunki spełnia każdy tradycyjny przelew na inny rachunek - mogą to być opłaty bądź zasilenie swojego konta w innym banku, kwota nie ma tutaj żadnego znaczenia);
  • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być również przelew z naszego konta w innym banku, który można odesłać i powtórzyć całą operację w kolejnym miesiącu).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/05/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 24/06/20, a przelew zostanie zrealizowany do 30/06/20.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Bardzo łatwa i przyjemna promocja BNP Paribas. A co najważniejsze dosyć bezpieczna w obecnym czasie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz