poniedziałek, 6 kwietnia 2020

10 zł za zakupy w Carrefour na co najmniej 100 zł

Ponownie jest dostępna  okazja związana z zakupami w sieci Carrefour. Za zakupy w wysokości co najmniej 100 zł z udziałem karty Visa otrzymamy z powrotem 10 zł. Konieczne jest, aby nasza karta płatnicza była zarejestrowana w  programie Visa.


Akcja jest ważna od momentu aktywacji (tj. wyświetlenia w swoim panelu użytkownika) do 30/04/20 (choć dla niektórych z Was może ona mieć jeszcze nieco inny termin). Aby z niej skorzystać należy dokonać płatności na kwotę co najmniej 100 zł w sklepie stacjonarnym Carrefour, z wyłączeniem sieci Carrefour Express oraz stacji benzynowych Carrefour. Powyższa oferta obowiązuje także w sklepie internetowym. Z promocji można skorzystać tylko raz i wyłączone są z niej wyroby tytoniowe, alkohol, doładowania energetyczne i telefoniczne, produkty początkowego żywienia niemowląt, produkty lub usługi, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, w tym płatności w ramach usługi Carrefour "Moje Rachunki", zakup polis ubezpieczeniowych, kuponów Lotto, wypłaty gotówki w ramach usługi Carrefour "Cashback".

Warto tutaj jeszcze zajrzeć do aplikacji sklepu, bo tam jest widoczny kupon umożliwiający uzyskanie rabatu w wysokości 10 % naszych zakupów. Akcja trwa od 6/04/20 do 11/04/20. Rabat naliczy się przy minimalnej kwocie zakupu wynoszącej 80 zł, a maksymalnie do kwoty 300 zł. Oznacza to, iż nasza zniżka może wynieść od 8 do 30 zł. Z akcji wyłączone są produkty należące do wymienionych kategorii: paliwo, papierosy (w tym elektroniczne), doładowania telefoniczne, płatności Twoje Rachunki, Lotto, preparaty do początkowego karmienia niemowląt, produkty dużego i małego AGD, alkoholu (z wyjątkiem piwa) oraz wszystkich produktów z działu multimedia (w tym dronów).


Jednocześnie w związku z obecną sytuacją w Polsce zachęcam skorzystania z okazji, jedynie podczas niezbędnych zakupów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz