wtorek, 7 kwietnia 2020

50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile dla klientów Pekao

Kolejna łatwa promocja związana z programem Bezcenne Chwile. Tym razem akcja skierowana jest do klientów banku Pekao posiadających kartę Maestro bądź MasterCard. W zmian za rejestrację karty oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay można otrzymać bonus w postaci 3.400 punktów. Można go w łatwy sposób zamienić na nagrodę np. na voucher o wartości 50 zł do sklepu RTV Euro AGD, Decathlon, stacji paliw Circle i wielu innych.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/04/20 do 30/06/20 lub do wyczepiania 50.000 puli pakietów punktów.

Adresaci promocji

Akcja jest przeznaczona dla obecnych klientów banku Pekao, którzy zawarli do 31/03/20 umowę o kartę debetową oznaczoną marką Maestro lub MasterCard lub kartę kredytową oznaczoną logo MasterCard.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć pierwsze 1.000 punktów należy dokonać rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile. Kolejne 2.400 punktów zyskamy jeżeli w czasie trwania promocji przynajmniej raz zalogujemy się do aplikacji PeoPay. I to w zasadzie wszystko. Należy wziąć pod uwagę ograniczoną pulę nagród. Z uwagi na to, iż punkty są przyznawane oddzielnie to w taki sam sposób jest ograniczona ich pula (50.000 oddzielnie dla każdej z nich).

Nagroda w postaci 1.000 punktów za rejestrację karty zostanie przekazana w ciągu 14 dni roboczych po spełnieniu warunków promocji, zaś 2.400 punktów trafi do uczestników w ciągu 30 dni. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od ich przyznania.

Warto tutaj także wspomnieć, iż karty MasterCard banku Pekao pozwalają na zbieranie punktów w szybszym tempie niż standardowy czas. I tak są to 2 dodatkowe punkty za każde wydane 50 zł przy użyciu karty debetowej bądź aplikacji PeoPay oraz 4 dodatkowe punkty w przypadku operacji kartą kredytową. Oferta ta trwa do odwołania.

Podsumowanie

Trudno nie skorzystać z takiej oferty, bo właściwie jest to 50 zł za "darmo". Jednocześnie przypominam, iż kto jeszcze nie ma tutaj konta to może w łatwy sposób zyskać aż 200 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz