poniedziałek, 27 kwietnia 2020

100 zł od BNP Paribas

Najnowsza promocja banku BNP Paribas nosi nazwę "Lekka premia". I jest to bardzo dobrze dobrany tytuł, gdyż zarówno jeżeli chodzi o  premię jak i warunki do jej uzyskania jest dosyć "lekko".


Okres promocji

Akcja trwa od 27/04/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 10/05/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Czas na zawarcie umowy (również zdalnie) o konto i kartę wraz z usługami bankowości elektronicznej upływa z dniem 29/05/20. Akcja jest na tyle prosta i szybka, iż wymaga jedynie spełnienia dwóch czynności w maju 2020 r. tj.:

  • wykonania minimum 4 transakcji BLIK (można do tego wykorzystać transakcje internetowe bądź w tradycyjnym punkcie handlowo-usługowym);
  • otrzymania wpływu/ów na łączną kwotę minimum 500 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Wiadomość o przyznaniu nagrody w wysokości 100 zł zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 19/06/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Coś za coś. Bardzo proste warunki, ale za to skromna premia. Kogo interesuje wyższa stawka może jeszcze rzutem na taśmę zgarnąć większą kwotę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz