wtorek, 21 kwietnia 2020

210 zł w promocji "Kupuj z domu"

W nowej promocji BNP Pasibas oferuje premię w wysokości 210 zł. Już sama jej nazwa tj. "Kupuj z domu" sugeruje możliwość zdobycia nagrody w bezpieczny sposób.


Okres promocji

Akcja trwa od 20/04/20 do wyczerpania puli 4.000 szt., lecz nie dłużej niż do 30/04/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Czas na zawarcie umowy (również zdalnie) o konto i kartę wraz z usługami bankowości elektronicznej upływa z dniem 22/05/20. Tym razem promocja jest podzielona na dwa etapy:

Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy w maju 2020 r.:

  • wykonać minimum 6 transakcji BLIK (można do tego wykorzystać transakcje internetowe bądź w tradycyjnym punkcie handlowo-usługowym);
  • otrzymać wpływ/y na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku, który można odesłać i powtórzyć całą operację w kolejnym miesiącu).

Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 110 zł należy spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo powtórzyć te warunki w czerwcu 2020 r. (a więc transakcje BLIK i wpływ/y).


Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 19/06/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 24/07/20, a przelew zostanie zrealizowany do 31/07/20.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Akcja ta nie powala wysokością premii, ale też nie jest ona najmniejsza. Myślę, iż z uwagi na niepewną sytuacją warto rozważyć skorzystanie z niej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz