wtorek, 21 kwietnia 2020

Market nagród Alior Bank

W tym wpisie chciałbym wspomnieć o promocji dla obecnych klientów Alior Bank. Do wyboru są atrakcyjne nagrody w postaci e-kodu do Allegro, Biedronki, Decathlonu bądź Helios. Jednakże wymagane jest zaproszenie do wzięcia udziału w akcji.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/02/20 do 31/12/20.

Warunki promocji

Aby wziąć w niej udział należy otrzymać od banku wiadomość z zaproszeniem. Wspomniana wiadomość może zostać przekazana za pomocą jednego lub kilku kanałów tj. e-mail, sms, informacja w bankowości internetowej bądź rozmowa telefoniczna. W tejże informacji będą zawarte szczegółowe warunki zdobycia nagrody tj. 
  • suma na jaką powinny być dokonane transakcje bezgotówkowe kartą lub
  • ilość transakcji bezgotówkowych jaką należy wykonać oraz
  • termin w jakim powyższą czynność powinno się zrealizować.
Podana zostanie również wartość nagrody w postaci bonu. Jej maksymalna wysokość to 150 zł. Po otrzymaniu takiej wiadomości należy zarejestrować się na stronie promocji. Tam też możliwy jest wybór nagrody. Możemy wybrać bon do jednego ze sklepów typu Decathlon czy Biedronka bądź serwisu Allegro czy sieci kin Helios. Jego wartość została już wcześniej ujęta w zaproszeniu. Po spełnieniu warunków promocji wybrana nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości sms na telefon uczestnika w terminie do 60 dni kalendarzowych.

Podsumowanie

Bardzo fajna akcja, szkoda tylko, iż wiąże się z zaproszeniem dla wybranych klientów. Niemniej, aby mieć możliwość zaproszenia należy być klientem banku. A kto nim jeszcze nie jest może w łatwy sposób zarobić 200 zł. W tym celu odsyłam do wcześniejszego mojego wpisu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz