czwartek, 2 kwietnia 2020

Nawet 1120 zł z Motokartą!

Citibank chyba przebił już sam siebie. W najnowszej promocji karty kredytowej oferuje aż 1.120 zł! W zmian za wyrobienie bezpłatnej Motokarty otrzymamy 400 zł na start, a dodatkowo można zyskać nawet 720 zł moneybacku.


Okres promocji

Promocja z nagrodą dodatkową obowiązuje od 1/04/20 do 15/04/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 31 grudnia 2019 r. nie posiadała w banku żadnej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów w Citibanku nie wyklucza z promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citibank-BP Motokarta.

Należy tutaj podkreślić, iż jeśli będziemy wnioskować o limit kredytowy większy niż 5.000 zł, to w ciągu 10 dni roboczych powinniśmy przesłać potwierdzenie naszych dochodów. Jednakże bank może również jego wymagać przy niższym limicie. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie to samą umowę można podpisać zdalnie, zaś karta trafi do nas za pośrednictwem poczty.

Po złożeniu wniosku nastąpi kontakt zwrotny ze strony konsultanta. W trakcie tej rozmowy będziemy poproszeni o wybór nagrody. A są nimi:

  • karta podarunkowa BP SuperCard o wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach paliw BP
  • karta prezentowa o wartości 400 zł na zakupy w sklepach sieci Lidl
  • e-kod o wartości 400 zł na zakup na Allegro
  • smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł

Warunkiem otrzymania nagrody jest:
  •  zalogowanie się do bankowości internetowej bądź mobilnej oraz
  •  dokonanie płatności kartą na min. 500 zł. (ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia, ważne aby nie korzystać tutaj z wszelkiego rodzaju ułatwiaczy obrotów kartą)  

Pierwszy z tych warunków, a więc "zalogowanie" należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zaś drugi w postaci "płatności" do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Informacja o przyznaniu nagrody trafi do uczestników do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, zaś jej wysyłka do końca drugiego miesiąca od tej informacji.

Druga część promocji pozwoli na uzyskanie nawet 720 zł zwrotu za płatności na stacjach paliw. Jeżeli po kontakcie z konsultantem przedstawimy dokument potwierdzający nasze dochody to będziemy mogli korzystać z promocji przez 36 miesięcy (36 x 20 zł). W innym przypadku ten okres będzie krótszy i ograniczy się do 30 miesięcy (30 x 20 z). Aby zdobyć pełną pulę w każdym okresie rozliczeniowym konieczne jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł, w tym min. 250 zł na stacjach BP w Polsce. Odbiór nagrody (20 zł) będzie możliwy najszybciej w trzy dni robocze po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Niemniej będzie to można zrobić zbiorczo, gdyż wypłata może obejmować maksymalnie 12 pełnych okresów rozliczeniowych (a więc jest opcja comiesięczna lub też po uzbieraniu większej kwoty). W tym celu wystarczy zlecić  wypłatę na rachunek karty w serwisie bankowości internetowej Citibank online. Warto dodać, iż w tej promocji ewentualna nadpłata karty nie będzie generowała dodatkowych kosztów, co zazwyczaj ma tutaj miejsce.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citibank-BP Motokarta?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citibank-BP Motokarta

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie, bo inaczej będzie się to wiązało się z opłatami. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć lub też wcale nie uruchamiać.

Podsumowanie

Właściwie jest to kombinacja promocji Citibank. W rezultacie tego w łatwy sposób można zyskać 400 zł i zwiększyć swój bonus w zależności od częstotliwości wizyt na stacjach benzynowych. Akcja jest bardzo atrakcyjna, więc nie radziłbym zwlekać zbyt długo z decyzją.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz