wtorek, 26 maja 2020

Karta podarunkowa i klocki od BNP Paribas

Jeżeli przyjrzeć się promocjom bankowym pod względem ich częstotliwości i różnorodności to BNP Paribas będzie bezapelacyjnym liderem. W najnowszej pt. "Zgarnij podarunek" do zdobycia jest karta podarunkowa Douglas o wartości 200 zł oraz zestaw klocków lego. A więc coś dla mamy jak i dziecka:)


Okres promocji

Akcja trwa od 26/05/20 do wyczerpania puli 600 szt., lecz nie dłużej niż do 1/06/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza kurier. Aktywacja karty musi nastąpić do 19/06/20.

Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a te są bardzo. Wystarczy bowiem w czerwcu 2020 r. wykonać minimum 5 płatności BLIK, następnie powtórzyć tą czynność w lipcu 2020 r. oraz dodatkowo zapewnić wypływy na konto o wartości min. 500 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku). A więc w sumie chodzi o 10 płatności i jeden wpływ (lub też kilka mniejszych na łączną wymaganą kwotę).
Informacja o zdobyciu nagrody zostanie nam przesłana do dn. 21/08/20. Wówczas należy do 26/08/20 uzupełnić swoje dane adresowe. To będzie konieczne do wysyłki zestawu klocków Lego o wartości 40 zł. Karta podarunkowa Douglas o wartości 200 zł zostanie przekazana za pośrednictwem SMS. Wysyłka obu tych nagród zostanie zrealizowana do 31/08/20.


Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Ciekawa promocja ze względu na prezentowane nagrody. Choć warunki są bardzo proste, ja wolę jednak nagrody z "żywą" gotówką...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz